Chętnie Ci pomożemy

Nasza strona wsparcia zapewnia wszystkie najnowsze wersje oprogramowania do pobrania, instrukcje obsługi oraz często zadawane pytania dotyczące naszych produktów, a także informacje o tym, jak skontaktować się z pomocą techniczną Verbatim. Znajdź odpowiedzi, których potrzebujesz, na pytania dotyczące produktów Verbatim, które uwielbiasz.

Here to Help

Przeszukaj katalog dokumentów pomocy technicznej

Resetuj
Wsparcie i obsługa produktu
Uzyskaj odpowiedź na pytania dotyczące konfiguracji, użytkowania, naprawy i konserwacji produktów. Chętnie udzielimy Ci pomocy.
Email:

Wyślij wiadomość, aby uzyskać odpowiedź pracownika pomocy technicznej firmy Verbatim.

Napisz wiadomość do działu pomocy technicznej
Nr tel.

Zadzwoń do działu pomocy technicznej:

00 800 3883 2222 lub 0049 6196 900198/ -96/ -94
Kontakt ze wsparciem technicznym Verbatim jest możliwy od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00 czasu środkowoeuropejskiego (poza świętami państwowymi) i w językach określonych poniżej: angielski, niemiecki, włoski, francuski i hiszpański.

Biuletyn Verbatim

Uzyskaj opinie specjalistów i najaktualniejsze informacje o nowych produktach, ofertach specjalnych oraz wiadomości branżowe – ze źródła, któremu możesz zaufać.

Newsletter registration

Please fill in the following information to receive our newsletter including all the latest information about our products, promotions and competitions.

Jakie kategorie Cię interesują:
Proszę wypełnić pole Captcha

Wysyłając formularz, zgadzasz się na postanowienia naszego Regulaminu ochrony danych.

please wait... Jesteś dystrybutorem lub sprzedawcą produktów firmy Verbatim?

Jeżeli tak, to możesz się zarejestrować, aby uzyskać dostęp do naszego katalogu z zasobami marketingowymi. Znajdziesz tam najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy, logotypy i inne przydatne materiały, które pomogą Ci promować produkty. Tylko dla partnerów handlowych. Zarejestruj się tutaj.

After submitting your registration, you will receive a confirmation email which includes a link that you will need to click to start receiving our newsletters. A link to enable you to unsubscribe from our newsletter is included in every newsletter you receive from us.
Dziękujemy za dołączenie do społeczności Vmail. Wkrótce zostanie przesłana wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Wybierz łącze, aby zakończyć rejestrację i cieszyć się ofertami Vmail. Miłej zabawy!
Verbatim Newsletter