Chętnie Ci pomożemy

Nasza strona wsparcia zapewnia wszystkie najnowsze wersje oprogramowania do pobrania, instrukcje obsługi oraz często zadawane pytania dotyczące naszych produktów, a także informacje o tym, jak skontaktować się z pomocą techniczną Verbatim. Znajdź odpowiedzi, których potrzebujesz, na pytania dotyczące produktów Verbatim, które uwielbiasz.

Here to Help

Przeszukaj katalog dokumentów pomocy technicznej

Resetuj

Wyświetlanie dokumentów dla: BD-R DL 50GB 6x 10 Pack Spindle

Kluczowe technologie: Co to jest twarda powłoka?

Specjalnie stworzona, wytrzymała powłoka dla nośników DVD i Blu-ray, która jest wyjątkowo odporna na zarysowania.

Kluczowe technologie: Co to jest MABL?

Metalowa ablacyjna warstwa nagrywania. Specjalnie opracowana, nieorganiczna warstwa rejestracji danych obecna w nośnikach BD-R firmy Verbatim zapewnia doskonałą kompatybilność rejestracji danych i przedłużoną stabilność archiwalnych plików.

Kluczowe technologie: Co to jest SERL?

Specjalna warstwa rejestracji danych w nośnikach CDRW, DVD/ RW i BD-RE firmy Verbatim, która zapewnia nagrywanie bez zakłóceń – za każdym razem.

a

Kluczowe technologie: Co to jest AZO?

Najwyższa odporność na promieniowanie UV, która zwiększa ochronę i niezawodność. Wysoka jakość obrazu i dźwięku z ponad 100-letnią archiwizacją. Stosowana w płytach DVDR i CD-R.

Co oznacza DataLifePlus?

Profesjonalna oferta firmy Verbatim obejmuje serię DataLifePlus, która jest dobierana według jeszcze bardziej rygorystycznych specyfikacji, eliminując błędy śledzenia i ustawiania ostrości oraz zapewniając lepszą zgodność z napędami i nagrywarkami.

Skutkiem tego jest:
• mniejsze odchylenie i mimośrodowość na CD-R
• mniej odchyleń i przechyłów na DVD-R
• bardziej rygorystyczne specyfikacje dla BD-R

Wsparcie i obsługa produktu
Uzyskaj odpowiedź na pytania dotyczące konfiguracji, użytkowania, naprawy i konserwacji produktów. Chętnie udzielimy Ci pomocy.
Email:

Wyślij wiadomość, aby uzyskać odpowiedź pracownika pomocy technicznej firmy Verbatim.

Napisz wiadomość do działu pomocy technicznej
Nr tel.

Zadzwoń do działu pomocy technicznej:

00 800 3883 2222 lub 0049 6196 900198/ -96/ -94
Kontakt ze wsparciem technicznym Verbatim jest możliwy od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00 czasu środkowoeuropejskiego (poza świętami państwowymi) i w językach określonych poniżej: angielski, niemiecki, włoski, francuski i hiszpański.