Chętnie Ci pomożemy

Nasza strona wsparcia zapewnia wszystkie najnowsze wersje oprogramowania do pobrania, instrukcje obsługi oraz często zadawane pytania dotyczące naszych produktów, a także informacje o tym, jak skontaktować się z pomocą techniczną Verbatim. Znajdź odpowiedzi, których potrzebujesz, na pytania dotyczące produktów Verbatim, które uwielbiasz.

Here to Help

Przeszukaj katalog dokumentów pomocy technicznej

Resetuj

Wyświetlanie dokumentów dla: CD-R Extra Protection

Jak mogę nagrać pełne 80 minut na płytę CD-R?

Aby w pełni wykorzystać pojemność dysków, należy sprawdzić ustawienia oprogramowania do zapisu i ustawić opcję „overburn” dysku.

Należy również sprawdzić, czy w nagrywarce zainstalowane jest najnowsze oprogramowanie sprzętowe. Skontaktuj się z producentem napędu, aby uzyskać najnowsze oprogramowanie sprzętowe; zazwyczaj jest ono dostępne na stronach internetowych producentów napędów.

Kluczowe technologie: Co to jest MediDisc?

Płyty CD-R i DVD-R opracowane z myślą o przemyśle medycznym w celu przechowywania cennych danych pacjentów. Gęstsze specyfikacje zapewniają lepszą kompatybilność i jakość nagrywania. Korzystają z technologii AZO.

Kluczowe technologie: Co to jest SERL?

Specjalna warstwa rejestracji danych w nośnikach CDRW, DVD/ RW i BD-RE firmy Verbatim, która zapewnia nagrywanie bez zakłóceń – za każdym razem.

a

Kluczowe technologie: Co to jest AZO?

Najwyższa odporność na promieniowanie UV, która zwiększa ochronę i niezawodność. Wysoka jakość obrazu i dźwięku z ponad 100-letnią archiwizacją. Stosowana w płytach DVDR i CD-R.

Co oznacza DataLifePlus?

Profesjonalna oferta firmy Verbatim obejmuje serię DataLifePlus, która jest dobierana według jeszcze bardziej rygorystycznych specyfikacji, eliminując błędy śledzenia i ustawiania ostrości oraz zapewniając lepszą zgodność z napędami i nagrywarkami.

Skutkiem tego jest:
• mniejsze odchylenie i mimośrodowość na CD-R
• mniej odchyleń i przechyłów na DVD-R
• bardziej rygorystyczne specyfikacje dla BD-R

Wsparcie i obsługa produktu
Uzyskaj odpowiedź na pytania dotyczące konfiguracji, użytkowania, naprawy i konserwacji produktów. Chętnie udzielimy Ci pomocy.
Email:

Wyślij wiadomość, aby uzyskać odpowiedź pracownika pomocy technicznej firmy Verbatim.

Napisz wiadomość do działu pomocy technicznej
Nr tel.

Zadzwoń do działu pomocy technicznej:

00 800 3883 2222 lub 0049 6196 900198/ -96/ -94
Kontakt ze wsparciem technicznym Verbatim jest możliwy od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00 czasu środkowoeuropejskiego (poza świętami państwowymi) i w językach określonych poniżej: angielski, niemiecki, włoski, francuski i hiszpański.