London

torba na kółkach na notebook 17"

Omówienie

London to smukła torba na notebook z przemyślanym układem komór, która pozwala na przechowywanie notebooków o rozmiarach nawet 17 cali. Wszystkie walizki Verbatim są wykonane z użyciem wytrzymałych materiałów wysokiej jakości. Praktyczna przednia kieszeń została zaprojektowana z myślą o przechowywaniu notatników i innych ważnych przedmiotów, które powinny znajdować się w poręcznym miejscu. Duża i poręczna komora z przodu torby pozwala na przechowywanie ważnych dokumentów w praktycznym organizerze. Można w niej przechowywać mniejsze przedmioty, takie jak długopisy, wizytówki i inne akcesoria. Zawiera także kieszeń RFID do przechowywania portfela lub torebki podręcznej.

Kieszeń zapewnia ochronę kart kredytowych i płatniczych przed kradzieżą tożsamości lub elektronicznymi kradzieżami kieszonkowymi. Za kieszenią przednią znajduje się specjalna komora na tablet. Pozwala ona na bezpieczne przechowywanie tabletu w trakcie podróży. Główna komora torby na notebook London pozwala na przechowywanie notebooków o rozmiarach nawet 17 cali. Dzięki tylnemu paskowi do mocowania torbę London może używać także do podróży. Pozwala on na proste przymocowanie do torby na kółkach. Regulowany, wyściełany pasek naramienny został zaprojektowany z myślą o komfortowym noszeniu, a antypoślizgowy materiał po wewnętrznej stronie paska zabezpiecza torbę przed ześlizgnięciem z ramienia. Smukła torba na notebook London jest bardzo przydatna podczas codziennych dojazdów do pracy.

Numer produktu: 49855

London — torba na kółkach na notebook 17

Jakość
Wszystkie torby Verbatim są wykonane z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości. Pasek naramienny i wzmacniane zamki błyskawiczne zostały poddane rygorystycznemu testowaniu, aby zapewnić najwyższy standard.

Wygoda
Wyściełany pasek naramienny można regulować, aby zapewnić najlepsze dopasowanie i najwyższy komfort noszenia. Antypoślizgowy materiał po wewnętrznej stronie paska zapobiega ześlizgiwaniu się torby z ramienia.

Praktyczność
Torba London jest smukła i lekka, ale zapewnia miejsce na notebooki o rozmiarze nawet do 17 cali. Pasek do mocowania to dodatkowa funkcja umożliwiająca proste mocowanie na torbie na kółkach.

Bezpieczeństwo
Najwyższej jakości wyściełane kieszenie na notebook lub tablet torby London zapewniają doskonałą ochronę wszystkich urządzeń podczas podróży.

Zabezpieczenia
Etui RFID Secure Pocket firmy Verbatim chroni przed przejęciem tożsamości i elektronicznymi kradzieżami kieszonkowymi. Wykorzystuje ono specjalny materiał ze zintegrowanymi warstwami metalicznymi, które uniemożliwiają złodziejom skanowanie i wykradanie drogą elektroniczną informacji z mikroukładów wbudowanych w karty kredytowe/bankowe i paszporty.

 
Film

London — torba na kółkach na notebook 17

Szczegóły produktu

Numer katalogowy: 49855

Zgrabna torba na notebook 17" z szerokim ekranem

 • Pasuje do większości komputerów przenośnych o przekątnej 17"
 • Lekka torba na notebook.
 • RFID Secure Pocket.
 • Kieszeń na tablet.
 • Organizer biznesowy.
 • Pasek do wózka.
 • Regulowany pasek na ramię.
 • Ergonomiczny, miękki uchwyt.
 • Zgodność z wymogami linii lotniczych* odnośnie wymiarów bagażu ręcznego.
 • Dwuletnia ograniczona gwarancja firmy Verbatim.

* Odn.: British Airways, Lufthansa, Iberia, Air France i SAS Airlines.

London — torba na kółkach na notebook 17
London — torba na kółkach na notebook 17
Dane techniczne

 • Typ produktu: Torba na notebook
 • Materiał produktu: poliester 1680D/2520D (część zewnętrzna), poliester 150D (część wewnętrzna)
 • Waga produktu: 0,9 kg
 • Wymiary produktu: 8 cm x 44,5 cm x 31,5 cm (gł. x wys. x szer.)
 • Pojemność (litry): 7

Bag Zip detail
Bag Logo closeup
49855 London Front RFID
49855 London Open
49855 London Angled
49855_London_Rear Angled
Ziper Detail
49855 No Packaging RFID Pocket
49855 No Packaging RFID Pocket 2
49855 No Packaging RFID Pocket 3
49855 No Packaging RFID Pocket 4
49855 No Packaging RFID Pocket 5
49855 No Packaging RFID Pocket 6