DVD-RW

8cm Inkjet Printable

Ten produkt nie jest już dostępny

Omówienie

Producenci napędów używają do testów nośników firmy Verbatim. Gwarantowana jakość — nie bez powodu jest to nr 1 na świecie!

Dzięki rozległym pracom badawczo-rozwojowym realizowanym w ciągu ostatnich 50 lat firma Verbatim oferuje najwyższej jakości płyty, na których można bezpiecznie przechowywać dane bez ograniczeń czasowych.

DVD-RW 8cm Inkjet Printable
DVD-RW 8cm Inkjet Printable

Długa żywotność
Dyski optyczne to najlepsze rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania ważnych plików przez długi czas — idealne do przechowywania cennych zdjęć, filmów i dokumentów, które chcesz zatrzymać „na zawsze”. Są odporne na kurz i wodę oraz wytrzymują duże zmiany temperatury i wilgotności.

Zabezpieczająca przed zarysowaniami powłoka Hard Coat
Dyski DVD marki Verbatim są pokryte zabezpieczającą przed zarysowaniami, odciskami palców i gromadzeniem kurzu powłoką Hard Coat, która ogranicza błędy nagrywania i odtwarzania.

Wiele zastosowań
Na płytach wielokrotnego zapisu firmy Verbatim można zapisywać bez końca. Technologia SERL umożliwia ponowne zapisywanie bez utraty jakości i pogorszenia dźwięku.

Płyty o średnicy 8 cm
Te płyty DVD wielokrotnego zapisu o średnicy 8 cm mają pojemność 1,4 GB i mogą pomieścić nagranie wideo trwające 30 minut. Chociaż są mniejsze od zwykłych płyt DVD, są obsługiwane przez większość odtwarzaczy DVD. Można je zapisać do 1000 razy bez utraty jakości. Dodatkową zaletą nośników +RW jest brak konieczności finalizacji, można nagrywać, odtwarzać i dodawać nowe nagrania.

Dostosowywanie płyt
Nawierzchnia płyt Verbatim jest przystosowana do drukarek atramentowych. Powierzchnia takich płyt umożliwia nadrukowywanie dowolnych motywów na powierzchni.

DVD-RW 8cm Inkjet Printable
DVD-RW 8cm Inkjet Printable

Szczegóły produktu

Numer katalogowy: 43640

Pojemność: 1.4GB
Prędkość: 4x
Opakowanie: 10 Pack Spindle
Powierzchnia: Inkjet Printable
Obszar zapisywania: 22 – 78mm

Srebrna warstwa odblaskowa zapewnia niezrównaną wydajność

Pomoc techniczna

Odwiedź centrum wsparcia, aby zyskać dostęp do plików do pobrania, instrukcji obsługi, często zadawanych pytań, rozwiązywania problemów, gwarancji, zwrotów i napraw oraz sposobów kontaktu z pomocą techniczną Verbatim.

43640 Global Flat
43640 Global Reflect
43640 DVD-RW 8cm Global Disc Surface printed
43640 DVD-RW 8cm Global Disc Surface