CD-RW

Colour 12x

Omówienie

Producenci napędów używają do testów nośników firmy Verbatim. Gwarantowana jakość — nie bez powodu jest to nr 1 na świecie!

Dzięki rozległym pracom badawczo-rozwojowym realizowanym w ciągu ostatnich 50 lat firma Verbatim oferuje najwyższej jakości płyty, na których można bezpiecznie przechowywać dane bez ograniczeń czasowych.

Długa żywotność

Dyski optyczne to najlepsze rozwiązanie do bezpiecznego przechowywania ważnych plików przez długi czas — idealne do przechowywania cennych zdjęć, filmów i dokumentów, które chcesz zatrzymać „na zawsze”. Są odporne na kurz i wodę oraz wytrzymują duże zmiany temperatury i wilgotności.

Wiele zastosowań

Na płytach wielokrotnego zapisu firmy Verbatim można zapisywać bez końca. Technologia SERL umożliwia ponowne zapisywanie bez utraty jakości i pogorszenia dźwięku.

CD-RW Colour 12x
CD-RW Colour 12x

Szczegóły produktu

Numer katalogowy: 43167

Kolorowa kolekcja

Wprowadź kolory do swojego magazynu danych. Pięć jaskrawo kolorowych płyt w paczce sprawi, że Twoja muzyczna kolekcja nigdy nie będzie nudna!

Pojemność: 700MB
Prędkość: 12x
Opakowanie: 5 Pack Slim Case
Powierzchnia: Colour


Srebrna warstwa odblaskowa zapewnia niezrównaną wydajność

Pomoc techniczna

Odwiedź centrum wsparcia, aby zyskać dostęp do plików do pobrania, instrukcji obsługi, często zadawanych pytań, rozwiązywania problemów, gwarancji, zwrotów i napraw oraz sposobów kontaktu z pomocą techniczną Verbatim.

43167 - Global Cropped
43167 - Global 3D
43167 CD-RW Colour Global Disc Surface Purple
43167 CD-RW Colour Global Disc Surface Pink
43167 CD-RW Colour Global Disc Surface Orange
43167 CD-RW Colour Global Disc Surface Green
43167 CD-RW Colour Global Disc Surface Blue
43167 - Global Reflection