Berlin

torba na ramię na notebook 16"

Ten produkt nie jest już dostępny

Omówienie

Ta wszechstronna torba kurierska jest jednocześnie lekka i obszerna — zapewnia miejsce na notebooka o rozmiarach do 16 cali. Jak wszystkie torby marki Verbatim, torba London jest wykonana z użyciem wytrzymałych materiałów wysokiej jakości. Praktyczna przednia kieszeń zewnętrzna została zaprojektowana do przechowywania wszystkich podręcznych przedmiotów, takich jak klucze, telefon komórkowy lub bilety, bez potrzeby przeszukiwania całej torby. Wzmocniona klapa jest wyposażona w zabezpieczoną kieszeń do bezpiecznego przechowywania takich przedmiotów jak dysk twardy lub telefon komórkowy. Duża przednia komora pozwala na przechowywanie dokumentów oraz długopisów, kabli i innych akcesoriów. Torba Berlin jest wyposażona w obszerną komorę na notebooka (o rozmiarach nawet do 16 cali).

Zapewnia także dużo miejsca na zasilacz i teczki, a także miejsce na kurtkę. Dodatkowo wyposażona jest w specjalną, wyściełaną wysokiej jakości materiałem kieszeń na tablet. Z tyłu jest wyposażona w poręczny pasek umożliwiający proste mocowanie na torbie na kółkach. Regulowany, wyściełany pasek naramienny został zaprojektowany z myślą o komfortowym noszeniu, a antypoślizgowy materiał po wewnętrznej stronie paska zabezpiecza torbę przed ześlizgnięciem z ramienia. Torba kurierska London zapewnia wszystkie funkcje potrzebne w trakcie codziennej drogi do pracy, zarówno pociągiem, jak i samolotem, rowerem lub samochodem.

Numer produktu: 49856

Berlin — torba na ramię na notebook 16

Jakość
Wszystkie torby Verbatim są wykonane z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości. Przednia klapa jest wykonana ze wzmacnianego materiału, a sprzączki zostały poddane rygorystycznemu testowaniu pod kątem wytrzymałości.

Wygoda
Wyściełany pasek naramienny można regulować, aby zapewnić najlepsze dopasowanie i najwyższy komfort noszenia. Antypoślizgowy materiał po wewnętrznej stronie paska zapobiega ześlizgiwaniu się torby z ramienia.

Praktyczność
Możliwość poręcznego przechowywania wszystkich potrzebnych przedmiotów w praktycznej przedniej kieszeni, bez potrzeby przeszukiwania całej torby. Pasek do mocowania to dodatkowa funkcja umożliwiająca proste mocowanie na torbie na kółkach.

Bezpieczeństwo
Najwyższej jakości wyściełane kieszenie na notebook lub tablet torby Berlin zapewniają doskonałą ochronę wszystkich urządzeń podczas podróży. Wzmacniana przednia klapa i sprzączka stanowią dodatkowe zabezpieczenie wszystkich ważnych urządzeń.

 

Film

Berlin — torba na ramię na notebook 16

Szczegóły produktu

Numer katalogowy: 49856

Torba na ramię na notebook 16"

 • Pasuje do większości komputerów przenośnych o przekątnej 16"
 • Lekka torba na ramię.
 • Kieszeń na tablet.
 • Organizer biznesowy.
 • Zewnętrzny uchwyt na parasol i butelkę.
 • Regulowany pasek na ramię z poduszką.
 • Duża, wzmocniona klapka przodu.
 • Zgodność z wymogami linii lotniczych* odnośnie wymiarów bagażu ręcznego.
 • Dwuletnia ograniczona gwarancja firmy Verbatim.

* Odn.: British Airways, Lufthansa, Iberia, Air France i SAS Airlines.

Berlin — torba na ramię na notebook 16
Berlin — torba na ramię na notebook 16

Dane techniczne

 • Typ produktu: Torba komputerowa na ramię
 • Materiał produktu: poliester 1680D/2520D (część zewnętrzna), poliester 150D (część wewnętrzna)
 • Waga produktu: 1,1 kg
 • Wymiary produktu: 12,5 cm x 42 cm x 35 cm (gł. x wys. x szer.)
 • Pojemność (litry): 12

Bag Zip detail
Bag Logo closeup
49856 Berlin Open
49856 Berlin Front
49856 Berlin Angled
49856 Berlin
Ziper Detail