Pokaż

Wszystkie produkty

Typ

AAA
AA
CR2016
CR2025
CR2032
CR2430
CR2450

Liczba w paczce

Czteropak
10-pak

CenaLitowe baterie monetowe

Gama specjalistycznych litowych baterii „monetowych” i wysokonapięciowych baterii alkalicznych firmy Verbatim oferuje zasilanie szeregu małych przenośnych urządzeń elektronicznych, w tym okularów 3D, pilotów i sprzętu fotograficznego. 

 

Wyświetl szczegóły

Baterie alkaliczne AA

Baterie AA Verbatim są najbardziej popularnym modelem. Są rekomendowane do użytku w takich urządzeniach jak przenośne radioodbiorniki, odtwarzacze MP3, aparaty fotograficzne i piloty do telewizora oraz DVD.

Baterie alkaliczne AAA

Baterie alkaliczne AAA Verbatim są najmniejszymi modelami w rodzinie Verbatim. Są rekomendowane do użytku w takich urządzeniach jak odtwarzacze MP3, aparaty fotograficzne i zabawki, które wymagają stałego zasilania wysoką mocą przez długi okres czasu.

Kompaktowa ładowarka – wtyczka EU

Nowa kompaktowa ładowarka firmy Verbatim pozwala na ładowanie akumulatorów NiMH o rozmiarach AA i AAA. Ekologiczna ładowarka zapewnia wielkie oszczędności dzięki możliwości ładowania akumulatorów od 500 do 1000 razy.

Akumulatory Premium

Oszczędzaj swoje pieniądze i zasoby naturalne dzięki akumulatorom premium zapewniającym 1000-krotne ładowanie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla zabawek elektronicznych i urządzeń komputerowych zużywających duże ilości energii.

Wyświetl szczegóły