Opisy logotypów

Najnowsze zmiany prawne w UE -
- dotyczą przekazywania klientom jak największej liczby informacji na temat działania produktów.
- w przypadku oświetlenia opracowano specyfikacje zapewniające, że tylko wysokiej jakości produkty będą dostępne powszechnie w Europie i będą one spełniać międzynarodowe wymogi dotyczące bezpieczeństwa.

Porównanie mocy lampy LED (6,5 W) z odpowiadającą jej żarówką tradycyjną (25 W)
 
Przedstawia strumień świetlny w lumenach, a kolor opakowania oznacza, czy jest to światło ciepłe (odcienie żółtego) czy zimne (odcienie niebieskiego).
 
Oświetlenie LED jest tanie i przyjazne dla środowiska! W zależności od wybranego produktu można uzyskać oszczędności energii na poziomie 70-80%!
 
Czas działania lamp LED jest niezwykle długi i wynosi wiele tysięcy godzin. Długość czasu pracy wyrażana w latach zależy od tego, ile godzin dziennie lampa będzie używana. Opracowaliśmy proste obliczenie dla lampy pracującej 6 godzin każdego dnia.
 
Jednym z wymogów dot. nowoczesnych domowych produktów elektronicznych jest oznaczenie klasy wydajności energetycznej. W przypadku oświetlenia jest to wymagane dla niekierunkowych lamp domowych, takich jak żarówki tradycyjne, świecowe lub kuliste.
 
Pozwala na określenie koloru światła. Kolor jest przedstawiany za pomocą paska barwnego.
 
Szerokość wiązki jest to wymiar kątowy stożka światła pochodzącego z lamp refleksyjnych obejmujący środkową część wiązki aż do kąta, przy którym intensywność wynosi 50% wartości maksymalnej.
 
Informacje o rodzaju gniazda, patrz poniższa tabela.
 
Niestety nie wszystkie lampy LED obsługują funkcję ściemniania. Przyczyną jest fakt, że tradycyjne żarówki i świetlówki generują światło na zupełnie innej zasadzie niż lampy LED. Lampy LED są wyposażone w obwód elektryczny, który może być elementem uniemożliwiającym ściemnienie lampy. Oficjalne oznaczenie lamp z możliwością ściemniania w UE. Jeśli produkt nie obsługuje funkcji ściemniania, to oznaczenie jest przekreślone.
 
Jest to przypomnienie o wymogu odłączenia zasilania lub odłączenia oprawy przed wymianą lamp. Zapewnia to bezpieczeństwo osoby wymieniającej oświetlenie.
 
Za pomocą tego oznaczenia przedstawiane są wymiary produktu.
 
Zazwyczaj wiadomo, że świetlówka chwilę się rozgrzewa. Lampy LED są włączane natychmiastowo.
 
Klasycznych lamp nie można stale włączać i wyłączać. Lampy LED nie mają tego typu ograniczeń.
 
Classic A LED, 52019
  • 52019
  • 52019
  • 52019
  • 52019
  • 52019
Rollover image to zoom Ustaw wskaźnik na obrazie, aby powiększyć