Firma Verbatim - informacje

 

 

Ponad 40 lat sukcesów w dziedzinie przechowywania danych

Od powstania w 1969 r. firma Verbatim kształtuje rozwój technologii związanych z przechowywaniem danych.  Od dyskietek do CD, DVD i nośników wysokiej rozdzielczości Blu-ray do zewnętrznych dysków twardych, kart pamięci flash, dysków USB i dysków SSD - oferta firmy Verbatim i jej wpływ na branżę pamięci masowych są niebywałe.

Po łacinie słowo verbatim oznacza „bez żadnych zmian, prawdziwe” i jest używane w celu odzwierciedlenia przyświecających firmie zasad dokładności, unikania błędów i perfekcji podczas rejestrowania danych.

Doskonale znane produkty Verbatim są sprzedawane w ponad 120 krajach. Przez ostatnich pięć lat firma odnotowała największy na świecie udział w rynku zapisywalnych dysków optycznych sprzedawanych przez wszystkich producentów*.

Jako część Mitsubishi Chemical Group, Verbatim korzysta z olbrzymich zasobów badawczo-rozwojowych i innowacyjności, które ukształtowały dzisiejszy rynek branży pamięci masowych. O wysiłkach firmy i jakości produktów świadczą nagrody, które otrzymała ona w ostatnich latach.

Wymagający proces kontroli jakości produkcji w firmie Verbatim gwarantuje tworzenie urządzeń najwyższej klasy. Dzięki stosowaniu najnowszych technologii, światowej klasy systemów produkcyjnych, marketingowi i dystrybucji firma dostarcza produkty i usługi przewyższające oczekiwania klientów.

Verbatim - technologie, którym można ufać.

Źródło: *2005-2009; największy udział w rynku nagrywalnych nośników CD/DVD/BD wg. marki przez pięć kolejnych lat (zgodnie z danymi SCCG/JRIA)