Drukowanie 3D

Filamenty firmy Verbatim spełniają najwyższe standardy jakości i gwarantują doskonałe właściwości formowania warstwy oraz przyczepności.

 

Oferta filamentów

Zapoznaj się z naszą ofertą filamentów. Znajdziesz tu tabelę, dzięki której szybko poznasz różnice między poszczególnymi filamentami z naszej oferty, ich najważniejsze cechy oraz zastosowania.

Oferta filamentów

Przegląd materiału BVOH marki Verbatim

Wydajny, szybko rozpuszczalny w wodzie materiał dodatkowy do niezawodnego wydruku 3D złożonych obiektów.

BVOH to materiał, który ułatwia drukowanie dzięki stabilnym właściwościom formowania wytłocznego i krótkiemu czasowi rozpuszczania, znacznie krótszemu niż dla materiałów PVA / PVOH dostępnych obecnie na rynku, co pozwala projektantom realizować modele 3D dużo szybciej niż dotąd.

DURABIOTM już dostępny

Materiał DURABIO, który został opracowany jako zamiennik szkła przez firmę Mitsubishi Chemical i znalazł już zastosowanie w branży motoryzacyjnej i telefonii komórkowej (produkty takie jak ekrany dotykowe, konsole i okładziny desek rozdzielczych oraz zewnętrzne osłony chłodnicy), jest teraz dostępny jako filament do drukarek 3D.

DURABIO TM  już dostępny
Verbatim w branży 3D

Verbatim w branży 3D

Firma Verbatim działa w branży druku 3D od 2014 r. i oferuje wiele różnych filamentów wysokiej jakości. Firma stawia sobie za cel stanie się wiodącym i długoterminowym dostawcą w branży.