Nowe przenośne dyski twarde z interfejsem SuperSpeed USB 3.0 firmy Verbatim

15/12/2010
  • Interfejs SuperSpeed USB 3.0 zapewniający prędkość transferu danych do 4,8 Gbit/s – dziesięciokrotnie   szybszy od obecnych łącz USB 2.0
  • Pojemność: 500 GB i 1 TB
  • Oszczędzające energię oprogramowanie GREEN BUTTON
  • Oprogramowanie Nero BackItUp & Burn Essentials
  • Wsteczna kompatybilność ze standardem USB 2.0 w urządzeniach hosta (USB Hi-Speed)
  • Pracuje w systemach Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7, Mac OS x 10.1, Linux (jądro 2.6.31) lub nowszych

W palecie dostępnych kolorów każdy znajdzie coś dla siebie – bez względu na to, czy woli profesjonalny charakter czerni lub srebra czy też krzykliwą wyrazistość żółci, różu lub zieleni. Mierzący jedynie 127 mm x 82 mm x 20 mm superszybki przenośny dysk twardy USB 3.0 Store ‘n’ Go firmy Verbatim jest niezwykle poręczny, dzięki czemu przechowywanie i przenoszenie cyfrowych bibliotek i codziennych plików roboczych jest wyjątkowo łatwe. Urządzenie idealnie pasuje do nowoczesnych biurek i stanowi doskonałe uzupełnienie komputera przenośnego. Nowa technologia USB 3.0 umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 4,8 Gbit na sekundę, co pozwala na szybkie przenoszenie nawet dużych plików. Dysk podłączany jest do komputera za pomocą jednego kabla służącego zarówno do przesyłania danych, jak i do zasilania, dzięki czemu dodatkowy kabel zasilający nie jest potrzebny. Jak zawsze, dysk objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, nagrywania płyt i redukcji zużycia energii
Przenośne dyski twarde USB 3.0 są wyposażone w dwa pakiety oprogramowania. Pierwszy
z nich, Nero BackItUp & Burn Essentials, łączy trzy ważne funkcje: umożliwia regularne tworzenie kopii zapasowych plików i folderów, nagrywanie zdjęć, filmów i innych danych na płytach CD, DVD i Blu-ray oraz odzyskiwanie uszkodzonych plików za pomocą narzędzia Nero RescueAgent.
Drugi pakiet, oprogramowanie GREEN BUTTON, zmniejsza zużycie energii i wydłuża czas eksploatacji dysku poprzez automatyczne wprowadzanie urządzenia w tryb uśpienia po upływie określonego czasu lub ręcznym wciśnięciu przycisku GREEN BUTTON na obudowie urządzenia przez użytkownika.

Zdjęcia produktu:
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/3_0%20USB_HDD_Neon.JPG
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/Verbatim_Logo.jpg

Verbatim:
Już od 1969 r. Verbatim nadaje kierunek rozwojowi technologii nośników danych – od dyskietek, poprzez nośniki magnetyczno-optyczne i płyty w formacie CD i DVD, aż po najnowsze nośniki o wysokiej rozdzielczości, Blu-ray i HD DVD. Ponadto, Verbatim dostarcza wysokiej jakości produkty z segmentu kluczy USB, kart pamięci typu Flash, SSD oraz zewnętrznych dysków twardych 4,57cm (1,8“) kieszonkowych 6,35cm (2,5“), przenośnych 8,89cm (3,5“) typu desktop oraz rozmaitych akcesoriów komputerowych. Jako część Grupy Mitsubishi Chemical Corporation, Verbatim korzysta z olbrzymiego potencjału badawczo-rozwojowego korporacji. Dzięki wprowadzanym innowacjom, Verbatim odegrał kluczową rolę w kształtowaniu się rynku nośników danych. Niezwykle surowe procedury kontroli jakości
w trakcie procesu produkcyjnego gwarantują wysoką jakość wyrobów, dzięki której produkty Verbatim wielokrotnie uzyskiwały pierwsze miejsca w międzynarodowych testach porównawczych. Verbatim jest liderem na europejskim rynku optycznych nośników danych.

Więcej informacji: www.verbatim.net.pl

Kontakt:
Jakub Jarosz                                                            Paweł Bylicki
Glaubicz Garwolińska Consultants                     Glaubicz Garwolińska Consultants
Al. Szucha 16 m 2                                                    Al. Szucha 16 m 2
00-582 Warszawa                                                   00-582 Warszawa
tel: +48 (22) 629 21 71                                           tel: +48 (22) 629 21 71
fax: +48 (22) 629 95 64                                           fax: +48 (22) 629 95 64
e-mail: j.jarosz@glaubicz.pl                                  e-mail: p.bylicki@glaubicz.pl
                                                                                    mobile: 696 481 636

 

 

Posted by Beth Morse at 3:48 PM email story