Najszybsze karty SD od Verbatim

22/08/2012

Karty UHS-I SDHC i SDXC firmy Verbatim zapewniają błyskawiczną prędkość odczytu (90 MB/s) oraz zapisu (25 MB/s). Ponadto nowe produkty posiadają funkcję ochrony, która zapobiega przypadkowemu usunięciu danych.

Verbatim oferuje karty o pojemność do 64 GB, co przydaje się podczas nagrywania i przenoszenia wysokiej rozdzielczości fotografii cyfrowych oraz nagrań wideo. Dzięki temu zawodowi fotografowie i operatorzy kamer mogą używać urządzeń na karty SDHC lub SDXC zamiast polegać wyłącznie na nośnikach CompactFlash lub SSD. Rosnąca popularność aplikacji mobilnych również zwiększa zapotrzebowanie na większą pojemność pamięci oraz większą prędkość transmisji danych.

UHS-I SDHC 32GB Stowarzyszenie SD Association ogłosiło niedawno nową specyfikację Ultra High Speed UHS-I Nasze nowe, zgodne z tą specyfikacją karty SDHC i SDXC wyznaczają nowy standard wydajności i umożliwiają przechowywanie wielu godzin wideo w wysokiej rozdzielczości — mówi Chris Chalder, Dyrektor Działu Rozwoju Pamięci Masowych Verbatim.

Karty Verbatim UHS-I SDHC są już dostępne w sprzedaży. Sugerowana cena modelu o pojemności 16 GB to 119 zł, wersji o pojemności 32 GB – 199 zł. Karta UHS-I SDXC o pojemności 64 GB pojawi się na rynku jeszcze w tym roku.

 

 

 

 
Zdjęcia do pobrania:
http://download.publitek.com/VerbatimSDHC-SDXC-UHS-I.zip

Verbatim:
Od 1969 r. Verbatim nadaje kierunek rozwojowi technologii nośników danych – od dyskietek, poprzez nośniki magnetyczno-optyczne i płyty w formacie CD i DVD, aż po najnowsze nośniki o wysokiej rozdzielczości, Blu-ray i HD DVD. Ponadto, Verbatim dostarcza wysokiej jakości produkty z segmentu napędów USB, kart pamięci Flash, SSD oraz zewnętrznych, przenośnych i biurkowych dysków twardych, a także rozmaitych akcesoriów komputerowych. Jako część Grupy Mitsubishi Kagaku Media, Verbatim należy do grupy Mitsubishi Chemical Holdings Corporation (MCHC) i korzysta z olbrzymiego potencjału badawczo-rozwojowego korporacji. Dzięki wprowadzanym innowacjom firma odegrała kluczową rolę w kształtowaniu się rynku nośników danych. Niezwykle surowe procedury kontroli jakości w trakcie procesu produkcyjnego gwarantują wysoką jakość wyrobów, dzięki której produkty Verbatim wielokrotnie uzyskiwały pierwsze miejsca w międzynarodowych testach porównawczych. Verbatim jest liderem na europejskim rynku optycznych nośników danych.

Więcej informacji: www.verbatim.net.pl

Kontakt:
Hubert Rączkowski                                                                                                  
Glaubicz Garwolińska Consultants                                    
Al. Szucha 16 m. 18                                                             
00-582 Warszawa                                                                  
tel: +48 (22) 629 21 71,                                                  
tel: +48 600 086 312                                                                
e-mail: h.raczkowski@glaubicz.pl

Posted by Beth Morse at 12:28 PM email story