Verbatim poszerza linię produktową Folio – pokrowców na urządzenia mobilne

15/07/2013

Do sprzedaży trafią cztery nowe modele Folio. Część z nich będzie wyposażona w klawiatury Bluetooth, co zwiększy komfort korzystania z urządzeń.iPad mini Folio with Bluetooth kayboard

Folio Mini z klawiaturą Bluetooth

Po premierze futerałów Folio Pro i Folio Slim przeznaczonych dla użytkowników iPadów trzeciej i czwartej generacji, Verbatim wprowadza do sprzedaży specjalnie zaprojektowane etui Folio do tabletów iPad Mini. Futerał jest wyposażony w podpórkę Smart Stand, która umożliwia ustawienie urządzenia w sposób gwarantujący optymalny kąt widzenia. Etui także posiada zasilaną akumulatorowo klawiaturę Bluetooth, wyposażoną w klawisze funkcyjne do systemu Apple iOS.
Cena: 259,99 PLNFolio Flex for iPad mini

 

Folio Flex do iPada i iPada Mini

Folio Flex, opracowane z myślą o użytkownikach iPada i iPada Mini, to wytrzymałe etui zapewniające ochronę przed wstrząsami i zadrapaniami podczas codziennego użytkowania. Twarda, elastyczna okładka może także spełniać funkcję podpórki, umożliwiającej ustawienie iPada w pozycji optymalnej podczas oglądania filmów lub przeglądania Internetu. Etui oferuje też technologię Smart Cover, która oszczędza energię, przełączając urządzenie w tryb uśpienia lub budząc go po zamknięciu albo otwarciu okładki.
Ceny: 169,99 PLN (iPad), 149,99 PLN (iPad Mini)

Folio Cases for the iPad 2,3,4

 

Futerały Folio do iPada 2, 3 i 4

Podobnie, jak pozostałe produkty z serii, futerały Folio do iPada 2, 3 i 4 są wyposażone w podpórkę Smart Stand. Zewnętrzna powierzchnia etui jest wykonana z gumowego materiału wysokiej jakości, zaś środek jest wyściełany miękką tkaniną, chroniącą tablet przed zadrapaniami. Futerały są wyposażone w magnetyczną okładkę, która aktywuje tryb uśpienia iPada. Linia dostępna jest w czterech kolorach: błękitnym (Aqua blue), szarym (Pebble grey), zielonym (Mint green) oraz różowym (Bubblegum pink).
Cena: 149,99 PLN

 Folio Cases for Galaxy Note and Galaxy Tab

Folio Note i Folio Tab

Linia Folio dedykowana tabletom Samsung to nowość w ofercie firmy Verbatim. Futerały są wyposażone w mechanizm przesuwny, pozwalający szybko ustawić urządzenie w pozycji poziomej do oglądania wideo, bądź surfowania po Sieci. Etui zamykane jest za pomocą magnetycznej klamry.
Ceny: 129,99 PLN (Galaxy Note/Tab 10,1”), 109,99 PLN (Galaxy Tab 7,0”)

 

 

Więcej zdjęć dostępnych jest pod adresem:
http://download.publitek.com/VERBATIM49.zip


Verbatim:
Od 1969 r. Verbatim nadaje kierunek rozwojowi technologii nośników danych –
od dyskietek, poprzez nośniki magnetyczno-optyczne i płyty w formacie CD i DVD,
aż po najnowsze nośniki o wysokiej rozdzielczości, Blu-ray i HD DVD. Ponadto, Verbatim dostarcza wysokiej jakości produkty z segmentu napędów USB, kart pamięci Flash, SSD oraz zewnętrznych, przenośnych i biurkowych dysków twardych, a także rozmaitych akcesoriów komputerowych. Jako część Grupy Mitsubishi Kagaku Media, Verbatim należy do grupy Mitsubishi Chemical Holdings Corporation (MCHC) i korzysta z olbrzymiego potencjału badawczo-rozwojowego korporacji. Dzięki wprowadzanym innowacjom firma odegrała kluczową rolę w kształtowaniu się rynku nośników danych. Niezwykle surowe procedury kontroli jakości w trakcie procesu produkcyjnego gwarantują wysoką jakość wyrobów, dzięki której produkty Verbatim wielokrotnie uzyskiwały pierwsze miejsca
w międzynarodowych testach porównawczych. Verbatim jest liderem na europejskim rynku optycznych nośników danych.


Więcej informacji: www.verbatim.net.pl

Kontakt:
Maciej Wernicki
Glaubicz Garwolińska Consultants
Al. Szucha 16/18
00 - 582 Warsaw
phone: +48 (22) 629 21 71
mobile: +48 694 412 500
fax: +48 (22) 629 95 64
e-mail: m.wernicki@glaubicz.pl  
www.glaubicz.pl    

Posted by Beth Morse at 1:10 PM email story