Nagrywanie filmów wysokiej rozdzielczościna na nowej płycie Verbatim Blu-ray typu LTH w niespełna 15 minut i z 50 letnią trwałością danych

19/05/2011
  • Pojemność 25 GB, od 3 do 5 razy większa niż w przypadku standardowej płyty DVD-R
  • Twarda powłoka ochronna
  • Duża trwałość zarchiwizowanych danych – do 50 lat
  • Warstwa AZO gwarantująca optymalną jakość rejestrowania
  • Doskonała jakość odtwarzania
  • Drukowalna powierzchnia siegająca wewnętrznego otworu, możliwość całkowitego zadrukowania za pomocą drukarki atramentowej (22 – 118 mm)

Nowa płyta Blu-ray BD-R 25GB 6x typu LTH (LTH = nagrywanie rowkowe low to high) potwierdza pozycję firmy Verbatim jako technologicznego lidera w dziedzinie optycznych nośników pamięciowych. Imponująca pojemność 25 GB (nawet 5 razy większa niż w przypadku standardowej płyty DVD) sprawia, że nowa płyta Verbatim BD-R LTH jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania i archiwizowania danych osobistych, dokumentów biurowych oraz zdjęć i filmów. Dostępna pojemność umożliwia nagranie do 135 minut (format MPEG2) materiału filmowego w jakości HD w czasie 15 minut. Wersja drukowalna umożliwia personalizację płyty za pomocą tekstu i obrazów poprzez całkowite zadrukowanie jej aż do wewnętrznego otworu (22–118 mm).

Technologia Verbatim AZO i twarda powłoka ochronna
W płycie BD-R typu LTH wykorzystano sprawdzoną technologię AZO firmy Verbatim, która zapewnia idealną jakość nagrywania i długotrwałą niezawodność. Dużą żywotność archiwizacji i doskonałą ochronę dysku gwarantuje technologia Verbatim Hard Coat™, specjalna powłoka zabezpieczająca powierzchnię nośnika przed zarysowaniem, śladami palców i kurzem, która pomaga uniknąć błędów podczas nagrywania i odtwarzania danych.

„Dzięki technologiom nagrywania AZO opracowanym przez naszą firmę macierzystą, Mitsubishi Kagaku Media, klienci mogą być pewni najwyższej jakości nośnika — powiedział Torsten Leye, dyrektor  ds. marketingu nośników optycznych w Verbatim EUMEA. — Chcemy oferować naszą specjalistyczną wiedzę technologiczną w każdym sektorze, a ta nowa płyta Blu-ray oznacza ogromny krok w przyszłość”.

„Podobnie jak technologia DVD była następczynią CD, tak Blu-ray jest kolejną generacją nośników optycznych, która oferuje ważne zalety w dziedzinie nagrywania i archiwizowania danych. W obliczu nieustannie rosnącej ilości danych generowanych przez dzisiejsze firmy ogromna pojemność płyt formatu Blu-ray jest bardzo przekonującym argumentem. Od lat jesteśmy liderem rynku płyt CD-R i DVD-R*. Teraz wykorzystujemy nasze bogate doświadczenie w tworzeniu optycznych nośników danych, aby opracować nową płytę Blu-ray z technologią AZO i jako pierwsi na świecie wprowadzić tę innowację na rynek”, dodał Leye.

*Verbatim od pięciu lat jest najlepiej sprzedającą się globalną marką – źródło: SCCG/JRIA

Zdjęcia produktu:
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/43753_3D.png
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/43753_Flat.png
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/BD_LTH.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/Verbatim_Logo.jpg

Verbatim:
Już od 1969 r. Verbatim nadaje kierunek rozwojowi technologii nośników danych – od dyskietek, poprzez nośniki magnetyczno-optyczne i płyty w formacie CD i DVD, aż po najnowsze nośniki o wysokiej rozdzielczości, Blu-ray i HD DVD. Ponadto, Verbatim dostarcza wysokiej jakości produkty z segmentu kluczy USB, kart pamięci typu Flash, SSD oraz zewnętrznych dysków twardych 4,57cm (1,8“) kieszonkowych 6,35cm (2,5“), przenośnych 8,89cm (3,5“) typu desktop oraz rozmaitych akcesoriów komputerowych. Jako część Grupy Mitsubishi Chemical Corporation, Verbatim korzysta z olbrzymiego potencjału badawczo-rozwojowego korporacji. Dzięki wprowadzanym innowacjom, Verbatim odegrał kluczową rolę w kształtowaniu się rynku nośników danych. Niezwykle surowe procedury kontroli jakości w trakcie procesu produkcyjnego gwarantują wysoką jakość wyrobów, dzięki której produkty Verbatim wielokrotnie uzyskiwały pierwsze miejsca w międzynarodowych testach porównawczych. Verbatim jest liderem na europejskim rynku optycznych nośników danych.

rss icon

Twitter

Facebook logo

Więcej informacji: www.verbatim.net.pl

Kontakt:
Jakub Jarosz                                                            Paweł Bylicki
Glaubicz Garwolińska Consultants                     Glaubicz Garwolińska Consultants
Al. Szucha 16 m 2                                                    Al. Szucha 16 m 2
00-582 Warszawa                                                   00 -582 Warszawa
kom.: 600 086 206                                                  kom.: 696 481 636
tel: +48 (22) 629 21 71                                            tel: +48 (22) 629 21 71
fax: +48 (22) 629 95 64                                           fax: +48 (22) 629 95 64
e-mail: j.jarosz@glaubicz.pl                                   e-mail: p.bylicki@glaubicz.pl


 

Posted by Hannah Smith at 1:08 PM email story