Napędy Micro USB firmy Verbatim o pojemnościach od 2 do 32GB .Kolorowe perełki świata nośników danych

21/01/2010

°Kolorowe napędy Micro USB: „Sun kissed Yellow” (słoneczny pocałunek), „Eucalyptus Green” (eukaliptusowa zieleń), „Hot Pink” (gorący róż), „Caribbean Blue” (błękit Karaibów) i „Volcanic Orange” (wulkaniczny pomarańcz) – wszystkie o pojemności 4 GB – 56 zł.
°Czarne napędy Micro USB: 2GB - 42,50 zł, 4GB – 53 zł, 8 GB – 98 zł, 16 GB – 177 zł  do 32GB
°W trosce o środowisko naturalne, opakowanie Micro USB zawiera o 90 procent mniej plastiku w porównaniu do poprzedniego opakowania

Film dostępny pod adresem:
http://www.verbatim-europe.co.uk/index/newsroom_podcastvideo.php?filename=podcast/Verbatim_micro_usb_drives_video.flv&show=1

http://www.youtube.com/user/Verbatim40#p/a/u/0/eIsPTRu15T0

Wytrzymałe i niewielkie
W napędach Micro USB zastosowano technologię System-in-Package (SiP): elektroniczne komponenty umieszczono w solidnej i szczelnej obudowie, dzięki czemu są one odporne na kurz, wodę i wyładowania elektrostatyczne. Czyni to je jednymi z najmniejszych i najbardziej niezawodnych napędów USB spośród obecnie dostępnych na rynku.

„Napęd Micro USB można łatwo przymocować do telefonu komórkowego lub kółka na klucze za pomocą dołączonej do zestawu niewielkiej smyczy. Dzięki temu to małe urządzenie o dużej pojemności stało się moim stałym towarzyszem. Mogę go używać wszędzie i nie muszę już pamiętać, żeby zabrać je ze sobą, ani martwić się, że je uszkodzę”, mówi Hans Christoph Kaiser, dyrektor ds. rozwoju pamięci Flash & USB firmy Verbatim na rynek Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Wszystkie napędy Micro USB firmy Verbatim obsługują systemy operacyjne Windows (w tym Windows 7), Mac i Linux i tym samym oferują kompatybilność pomiędzy platformami i wygodną możliwość transferu danych pomiędzy systemami.

Zdjęcia można znaleźć pod adresem:
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_Range.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_GroupShot.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_Orange_LAPTOP.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_4GB_dirt.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_16GB_Black.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_16GB_Black_package.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_32GBFRNT.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_32GB.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/44051_Micro_USB_32GB.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_4GB_Orange.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_Orange.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroUSB_Pink.jpg

Verbatim:
Już od 1969 r. Verbatim nadaje kierunek rozwojowi technologii nośników danych – od dyskietek, poprzez nośniki magnetyczno-optyczne i płyty w formacie CD i DVD, aż po najnowsze nośniki o wysokiej rozdzielczości, Blu-ray. Ponadto, Verbatim dostarcza wysokiej jakości produkty z segmentu kluczy USB, kart pamięci typu Flash
i zewnętrznych dysków twardych w wymiarach od kieszonkowego 1,8” (4,57 cm), poprzez przenośne 2,5” (6,35 cm) do biurkowych 3,5” (8,89 cm) oraz rozmaitych akcesoriów komputerowych. Jako część Grupy Mitsubishi Chemical Corporation, Verbatim korzysta z olbrzymiego potencjału badawczo-rozwojowego korporacji. Dzięki wprowadzanym innowacjom, Verbatim odegrał kluczową rolę w kształtowaniu się rynku nośników danych. Niezwykle surowe procedury kontroli jakości w trakcie procesu produkcyjnego gwarantują wysoką jakość wyrobów, dzięki której produkty Verbatim wielokrotnie uzyskiwały pierwsze miejsca w międzynarodowych testach porównawczych. Firma jest liderem na światowym rynku optycznych nośników danych.

Więcej informacji: www.verbatim-europe.com

Informacje dodatkowe:
Maciej Szczepański
Glaubicz Garwolińska Consultants Sp. z o.o.

Al. Szucha  16/2, 00-582 Warszawa
mobile: +48 600 025 589
tel:  (+48 22) 629 21 71
fax: (+48 22) 629 95 64
e-mail: m.szczepanski@glaubicz.pl

 

Posted by at 10:12 AM email story