Nowe szybkie karty SDHC firmy Verbatim o pojemności do 32 GB w formacie standardowym oraz mikro

23/06/2011
  • Ogromna prędkość odczytywania i zapisywania danych- minimum 10 MB/s
  • Pojemność od 4 do 32 GB
  • Format standardowy i mikro

Karty SD są przeznaczone do użycia w zgodnych z tym formatem aparatach cyfrowych, przenośnych odtwarzaczach muzycznych, kamerach, smartfonach, komputerach i innych urządzeniach. Wzrost popularności nagrań wideo i zdjęć w wysokiej rozdzielczości oraz rozwiązań mobilnych stwarza zapotrzebowanie na urządzenia magazynujące o coraz większej pojemności i prędkości przesyłania danych. Dlatego też karty SDHC gwarantują stałą, minimalną – a nie maksymalną – prędkość przesyłania danych. Zaletą kart jest minimalna prędkość na poziomie 10 MB/s oraz fakt, że korzystają z systemu plików FAT32, który przeznaczony jest do zastosowań wymagających dużej pojemności. Dzięki temu świetnie nadają się do zapisywania nagrań wideo w wysokiej rozdzielczości. Karty SDHC firmy Verbatim są w pełni zgodne ze wszystkimi standardami kart pamięci SD. Dzięki funkcji zabezpieczającej zapobiegają one przed nieumyślnym usunięciem danych. Karty SDHC wyglądają podobnie jak karty SD, ale nie nadają się do stosowania w urządzeniach-hostach SD niezgodnych z SDA Specifications Version 2.0.

Karta microSDHC do telefonów komórkowych
Wraz ze standardową kartą SDHC Verbatim wprowadza wersję mikro. Jest to obecnie najmniejsza karta pamięci na rynku, zaprojektowana z myślą o telefonach komórkowych. Cechuje się niskim poborem energii i umożliwia dłuższą pracę telefonu komórkowego i innych urządzeń. Lista obsługiwanych urządzeń stale się powiększa, a przy użyciu przejściówki karta Verbatim microSDHC współpracuje także ze wszystkimi urządzeniami posiadającymi gniazdo SDHC.

„Dzięki najnowszym kartom SDHC Class 10 w formacie standardowym i mikro, firma Verbatim rozbudowuje swoją ofertę, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na karty zapewniające dużą pojemność i krótki czas przesyłania danych”, komentuje Hans Christoph Kaiser, dyrektor ds. rozwoju pamięci Flash i USB firmy Verbatim na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. „Oferujemy wysokiej klasy karty pamięci Flash w dwóch różnych formatach i pojemnościach od 4 do 32 GB, dzięki czemu każdy może znaleźć idealne dla siebie rozwiązanie”.

Zdjęcia
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/SDHC_32GB_Produkt.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/SDHC_32GB_ProduktREF.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/SDHC_32GB_Packaging.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/SDHC_32GB_PackagingREF.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroSDHC_32GB_Prackaging.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroSDHC_32GB_Produkt.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/MicroSDHC_32GB_PackingREF.jpg 
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/Verbatim_Logo.jpg

rss icon

Twitter

Facebook logo

Verbatim:
Już od 1969 r. Verbatim nadaje kierunek rozwojowi technologii nośników danych – od dyskietek, poprzez nośniki magnetyczno-optyczne i płyty w formacie CD i DVD, aż po najnowsze nośniki o wysokiej rozdzielczości, Blu-ray i HD DVD. Ponadto, Verbatim dostarcza wysokiej jakości produkty z segmentu kluczy USB, kart pamięci typu Flash, SSD oraz zewnętrznych dysków twardych 4,57cm (1,8“) kieszonkowych 6,35cm (2,5“), przenośnych 8,89cm (3,5“) typu desktop oraz rozmaitych akcesoriów komputerowych. Jako część Grupy Mitsubishi Chemical Corporation, Verbatim korzysta z olbrzymiego potencjału badawczo-rozwojowego korporacji. Dzięki wprowadzanym innowacjom, Verbatim odegrał kluczową rolę w kształtowaniu się rynku nośników danych. Niezwykle surowe procedury kontroli jakości w trakcie procesu produkcyjnego gwarantują wysoką jakość wyrobów, dzięki której produkty Verbatim wielokrotnie uzyskiwały pierwsze miejsca w międzynarodowych testach porównawczych. Verbatim jest liderem na europejskim rynku optycznych nośników danych.

Więcej informacji: www.verbatim.net.pl

Kontakt:
Jakub Jarosz                                                            Paweł Bylicki
Glaubicz Garwolińska Consultants                     Glaubicz Garwolińska Consultants
Al. Szucha 16 m 2                                                    Al. Szucha 16 m 2
00-582 Warszawa                                                   00-582 Warszawa
kom.: 600 086 206                                                  kom.: 696 481 636
tel: +48 (22) 629 21 71                                            tel: +48 (22) 629 21 71
fax: +48 (22) 629 95 64                                           fax: +48 (22) 629 95 64
e-mail: j.jarosz@glaubicz.pl                                   e-mail: p.bylicki@glaubicz.pl

 

 

Posted by Hannah Smith at 4:10 PM email story