Verbatim pokaże najnowsze zamienniki reflektorów halogenowych i przełomowe moduły OLED do kreatywnego oświetlenia

29/02/2012

Zarówno lampa MR16 GU5.3 ze strumieniem świetlnym 450 lumenów, jak i przyciemniana lampa PAR16 GU10 (230 lumenów) zapewniają interesujące akcenty świetlne w sklepach, restauracjach lub hotelach w celu stworzenia nastroju, przyciągnięcia uwagi lub rozjaśnienia pomieszczeń. Również w domu te popularne lampy punktowe mogą przyciągać uwagę do ulubionego dzieła sztuki, podkreślać wystrój wnętrza albo subtelnie doświetlać pokój z półki na książki albo kominka. 7-watowa lampa MR16 GU5.3 zapewnia imponującą sprawność energetyczną (64 lumeny na wat). Godna uwagi jest również premiera przyciemnianej lampy PAR16 GU10 o mocy 6,5 W.

Na stoisku Verbatim będzie można również obejrzeć najnowsze produkty oświetleniowe wykorzystujące technologię OLED z możliwością przyciemniania i regulacji kolorów. Macierzysta firma Verbatim, Mitsubishi Chemical Corporation (MCC), zintegrowała technologię OLED z nowymi procesami i materiałami, aby umożliwić produkcję paneli OLEDo minimalnym poborze mocy. W zeszłym roku firma opracowała największy na świecie panel VELVE OLED o powierzchni około 14 cm kwadratowych.

Zdjęcia
ftp://ftp.publitek.com/pub/PressPhotos/Verbatim_52028_MR16_GU5.3.jpg
ftp://ftp.publitek.com/pub/PressPhotos/Verbatim_RetailDownlighting.jpg

Verbatim:
Od 1969 r. Verbatim nadaje kierunek rozwojowi technologii nośników danych – od dyskietek, poprzez nośniki magnetyczno-optyczne i płyty w formacie CD i DVD, aż po najnowsze nośniki o wysokiej rozdzielczości, Blu-ray i HD DVD. Ponadto, Verbatim dostarcza wysokiej jakości produkty z segmentu napędów USB, kart pamięci Flash, SSD raz zewnętrznych, przenośnych i biurkowych dysków twardych, a także rozmaitych akcesoriów komputerowych. Jako część Grupy Mitsubishi Kagaku Media, Verbatim należy do grupy Mitsubishi Chemical Holdings Corporation (MCHC) i korzysta z olbrzymiego potencjału badawczo-rozwojowego korporacji. Dzięki wprowadzanym innowacjom firma odegrała kluczową rolę w kształtowaniu się rynku nośników danych. Niezwykle surowe procedury kontroli jakości w trakcie procesu produkcyjnego gwarantują wysoką jakość wyrobów, dzięki której produkty Verbatim wielokrotnie uzyskiwały pierwsze miejsca w międzynarodowych testach porównawczych. Verbatim jest liderem na europejskim rynku optycznych nośników danych.

Od 2010 r. firma Verbatim prowadzi działalność na rynku technologii LED/OLED. Swoje rozwiązania opiera na kluczowych technologiach opracowywanych przez MCHC. Więcej informacji: www.verbatim.net.pl

Kontakt:
Jakub Jarosz                                                                         
Glaubicz Garwolińska Consultants                                       
Al. Szucha 16 m 18                                                                 
00-582 Warszawa                                                                 
kom.: 600 086 206                                                                
e-mail: j.jarosz@glaubicz.pl                                                  

 

Posted by Susan Langle at 3:38 PM email story