BD-RE DL 50GB 2x 5 Pack Jewel Case

11/02/2011
  • Nowy dysk BD-RE DL 50GB 2x
  • Możliwość zapisu 50 GB danych – pojemność do 10 razy większa niż pojemność standardowej płyty DVD-R
  • Doskonała jakość odtwarzania danych
  • Ochronna powłoka Hardcoat Scratch Guard Protection zabezpieczająca nośnik przez zarysowaniem,  odciskami palców, kurzem, tłuszczem i wodą
  • Technologia SERL (Super Eutectic Recording Layer) zapewniająca doskonałą zgodność nagrywania i możliwość wielokrotnego zapisu danych nawet do 1000 razy

Nośniki Blu-ray w zakresie nagrywania i archiwizowania danych stają się coraz bardziej atrakcyjne dla konsumentów zarówno w domu jak i w pracy. Firma Verbatim odpowiada na ten rosnący popyt. Wprowadza na rynek nowy dysk Blu-ray BD-RE DL 50GB 2x oferujący nawet 10-krotnie większą pojemność niż standardowa płyta DVD-R. Zapewnia on niezawodność i bezpieczeństwo tymczasowych kopii zapasowych plików, prywatnych zdjęć, nagrań czy dokumentow firmowych. Dysk ten zapewnia doskonałą jakość odtwarzania danych, a dzięki ochronnej powłoce Hard Coat i sprawdzonej technologii SERL firmy Verbatim można na nim bezpiecznie nagrywać nawet do 1000 razy bez utraty jakości.

Technologia Hard Coat™ firmy Verbatim – w postaci specjalnej warstwy zabezpieczającej nośnik przed zarysowaniem – chroni powierzchnię dysku przed powstawaniem rys, odciskami palców i kurzem, pomagając uniknąć problemów w czasie nagrywania lub odtwarzania danych. „Dzięki twardej powłoce ochronnej i technologiom zapisu danych opracowanych przez naszą firmę macierzystą Mitsubishi Kagaku Media nasi klienci mogą być pewni, że korzystają z nośnika najwyższej jakości” – mówi Torsten Leye, dyrektor ds. marketingu produktów optycznych Verbatim na region EUMEA.

Nowy dysk Blu-ray o pojemności 50 GB jest kompatybilny z obecnie sprzedawanymi napędami Blu-ray i specyfikacjami organizacji Blu-ray Disc Alliance. Firma Verbatim/Mitsubishi Kagaku Media to aktywny członek organizacji Blu-ray Disc Association (BDA), a jako wiodąca marka na rynku nośników CD, DVD i Blu-ray utrzymuje bliskie relacje z największymi producentami odtwarzaczy i nagrywarek nośników optycznych. Firma Verbatim współpracuje z producentami sprzętu, udostępniając im nośniki w celu ułatwienia testów i optymalizacji opracowywanych przez nich nowych urządzeń – co dla konsumentów jest gwarancją wysokiej kompatybilności nośników marki Verbatim z urządzeniami wiodących marek. Jak w przypadku wszystkich nośników CD, DVD i Blu-ray firmy Verbatim, również te dyski są objęte dożywotnią gwarancją.

Nazwa dysku Blu-ray pochodzi od technologii niebieskiego lasera. Niebieski kolor jest wynikiem zastosowania krótszej długości fali lasera. Długość fali niebieskiego lasera wynosi 405 nm, a stosowanego w technologii DVD lasera czerwonego – 650 nm. Zaletą korzystania z lasera o krótszej długości fali jest możliwość zapisu danych na mniejszej powierzchni, co umożliwia znaczne zwiększenie ilości danych, które można zapisać na jednym nośniku.

Zdjęcia produktu:
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/BD-RE_DL_50GB_2X_Flat.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/BD-RE_DL_50GB_2X_3d.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/BD-RE_DL_50GB_2X_Reflection.jpg

Verbatim:
Już od 1969 r. Verbatim nadaje kierunek rozwojowi technologii nośników danych – od dyskietek, poprzez nośniki magnetyczno-optyczne i płyty w formacie CD i DVD, aż po najnowsze nośniki o wysokiej rozdzielczości, Blu-ray i HD DVD. Ponadto, Verbatim dostarcza wysokiej jakości produkty z segmentu kluczy USB, kart pamięci typu Flash, SSD oraz zewnętrznych dysków twardych 4,57cm (1,8“) kieszonkowych 6,35cm (2,5“), przenośnych 8,89cm (3,5“) typu desktop oraz rozmaitych akcesoriów komputerowych. Jako część Grupy Mitsubishi Chemical Corporation, Verbatim korzysta z olbrzymiego potencjału badawczo-rozwojowego korporacji. Dzięki wprowadzanym innowacjom, Verbatim odegrał kluczową rolę w kształtowaniu się rynku nośników danych. Niezwykle surowe procedury kontroli jakości w trakcie procesu produkcyjnego gwarantują wysoką jakość wyrobów, dzięki której produkty Verbatim wielokrotnie uzyskiwały pierwsze miejsca w międzynarodowych testach porównawczych. Verbatim jest liderem na europejskim rynku optycznych nośników danych.

Więcej informacji: www.verbatim.net.pl

Kontakt:
Jakub Jarosz                                                                Paweł Bylicki
Glaubicz Garwolińska Consultants                         Glaubicz Garwolińska Consultants
Al. Szucha 16 m 2                                                        Al. Szucha 16 m 2
00-582 Warszawa                                                       00-582 Warszawa
kom.: 600 086 206                                                      kom.: 696 481 636
tel: +48 (22) 629 21 71                                               tel: +48 (22) 629 21 71
fax: +48 (22) 629 95 64                                              fax: +48 (22) 629 95 64
e-mail: j.jarosz@glaubicz.pl                                      e-mail: p.bylicki@glaubicz.pl


 

Posted by Susan Langle at 11:31 AM email story