Nagrywanie w jakości HD w mniej niż 15 minut dzięki nośnikom Blu-ray BD-R 25GB 6x firmy Verbatim

28/07/2010

Nośniki Blu-ray, wykorzystywane do zapisu i archiwizacji danych, stają się bardziej atrakcyjne z punktu widzenia konsumentów – zarówno w domu, jak i w pracy.  Firma Verbatim wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów z płytą Blu-ray BD-R 25GB 6x Printable, która oferuje do 5 razy większą pojemność niż płyta DVD-R, gwarantując niezawodne, bezpieczne i długotrwałe przechowywanie danych – od domowych zdjęć i filmów, po dokumenty biurowe. Nagranie pełnej płyty trwa niecałe 15 minut, a specjalna powierzchnia umożliwia jej pełne zadrukowanie aż do wewnętrznego otworu (22–117 mm).

Technologia zapisu Verbatim MABL i powłoka ochronna HardCoat
W dyskach BD-R 6x i BD-R DL wykorzystano nowo opracowaną, nieorganiczną warstwę nagrywalną MABL. Jest to opatentowana technologia, która zapewnia optymalną jakość nagrywania, długą żywotność archiwizowania oraz doskonałą jakość odtwarzania. Sprawdzona technologia produkcji i doświadczenie firmy Verbatim gwarantują optymalny zapis na każdym dysku Blu-ray. Podobnie jak wszystkie nośniki CD, DVD i Blu-ray firmy Verbatim, również te płyty objęte są dożywotnią gwarancją.

Technologia Hard CoatTM firmy Verbatim – specjalna warstwa zabezpieczająca powierzchnię nośnika przed uszkodzeniem – chroni płytę przed zarysowaniem, śladami palców i kurzem, co pozwala uniknąć błędów nagrywania i odtwarzania danych. „Dzięki warstwie ochronnej Hard Coat oraz opracowanym przez naszą macierzystą spółkę Mitsubishi Kagaku Media technologiom zapisu, klienci mogą być pewni, że zakupili nośniki najwyższej jakości”, stwierdził Torsten Leye, Dyrektor ds. marketingu produktów optycznych Verbatim na region EUMEA.

Verbatim/Mitsubishi Kagaku Media jest aktywnie działającym członkiem stowarzyszenia Blu-ray Disc Association (BDA) i jako wiodąca marka w branży nośników CD, DVD i Blu-ray utrzymuje bliskie relacje z największymi producentami odtwarzaczy i nagrywarek optycznych. Verbatim współpracuje z producentami urządzeń, dostarczając im nośniki do testowania i dopracowywania projektowanego sprzętu. Oznacza to, że klienci nie powinni mieć wątpliwości – nośniki marki Verbatim będą zawsze wysoce kompatybilne z urządzeniami czołowych producentów.

„Dzięki naszemu zespołowi ds. badań i rozwoju w Mitsubishi Kagaku Media jesteśmy liderami w technologii niebieskiego lasera, np. w opracowaniu płyt trójwarstwowych o pojemności 100 GB”, mówi Torsten Leye, Dyrektor ds. marketingu produktów optycznych Verbatim na region EUMEA. „Nowe nośniki będą wytwarzane w zakładzie Mizushima firmy Mitsubishi Kagaku Media i powinny pojawić się na rynku wiosną 2011 roku”.

Zdjęcia produktu:
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/43713_Flat_300dpi.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/43715_3D_300dpi.jpg
http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/43715_Flat_300dpi.jpg

Verbatim:
Już od 1969 r. Verbatim nadaje kierunek rozwojowi technologii nośników danych – od dyskietek, poprzez nośniki magnetyczno-optyczne i płyty w formacie CD i DVD, aż po najnowsze nośniki o wysokiej rozdzielczości, Blu-ray i HD DVD. Ponadto, Verbatim dostarcza wysokiej jakości produkty z segmentu kluczy USB, kart pamięci typu Flash, SSD oraz zewnętrznych dysków twardych 4,57cm (1,8“) kieszonkowych 6,35cm (2,5“), przenośnych 8,89cm (3,5“) typu desktop oraz rozmaitych akcesoriów komputerowych. Jako część Grupy Mitsubishi Chemical Corporation, Verbatim korzysta z olbrzymiego potencjału badawczo-rozwojowego korporacji. Dzięki wprowadzanym innowacjom, Verbatim odegrał kluczową rolę w kształtowaniu się rynku nośników danych. Niezwykle surowe procedury kontroli jakości w trakcie procesu produkcyjnego gwarantują wysoką jakość wyrobów, dzięki której produkty Verbatim wielokrotnie uzyskiwały pierwsze miejsca w międzynarodowych testach porównawczych. Verbatim jest liderem na europejskim rynku optycznych nośników danych.

Więcej informacji: www.verbatim-europe.com.

Informacje dodatkowe:
Paweł Bylicki
Glaubicz Garwolińska Consultants
Al. Szucha 16 m 2
00-582 Warszawa
tel: +48 (22) 629 21 71,
mobile: 696 481 636
tax: +48 (22) 629 95 64
e-mail: p.bylicki@glaubicz.pl

Jakub Jarosz
Glaubicz Garwolińska Consultants
Al. Szucha 16 m 2
00-582 Warszawa
tel: +48 (22) 629 21 71,
fax: +48 (22) 629 95 64
e-mail: j.jarosz@glaubicz.pl

 

Posted by Beth Morse at 10:34 AM email story