Technologia Verbatim

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DIODY LED WYKORZYSTUJĄCE FIOLETOWE ŚWIATŁO

VxRGB to innowacja w zakresie oświetlenia LED, która oferuje doskonałe oświetlenie w różnych kolorach.

Oświetlenie sklepów z odzieżą

Oświetlenie restauracji

Żarówka VxRGB — połączenie czerwonego, zielonego i niebieskiego fosforu wzbudzanego światłem fioletowym — charakteryzuje się doskonałym odwzorowaniem kolorów, a także o wiele szerszym i bogatszym widmem niż konwencjonalne źródła światła LED.

Dzięki zastosowaniu fioletowego światła do wzbudzania fosforów można dodać niebieski fosfor do kombinacji, aby zapewnić pełniejsze widmo światła. (Mieszanka żarówek LED, w których niebieskie światło jest używane do wzbudzania fosforów, nie może zawierać niebieskiego fosforu, ponieważ to nie działa.)

Dlatego też światło generowane przez żarówki LED wykonane w technologii VxRGB jest bardziej zbliżone do innych źródeł światła, jak np. żarówki halogenowe czy tradycyjne z włóknem.

Można je też dostosować do wymagań klienta, zwiększając w razie potrzeby nasycenie wybranych kolorów na oświetlanych przedmiotach w taki sposób, aby uzyskać bardziej naturalną jasność z możliwością postrzegania detali.

Technologia VxRGB dokładnie odwzorowuje kolory i dobrze oświetla przedmioty, eksponując ich detale i szatę graficzną. Dzięki niej biel jest bielsza, odcienie skóry są dokładniej odwzorowane, a zbliżone do siebie odcienie kolorów lepiej rozróżniane.

Żarówka vxRGB to najlepsze rozwiązanie w sytuacji, gdy oświetlenie ma być najwyższej jakości.